Odbor za gospodarstvo, varstvo okolja in gospodarske javne službe

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednik, Damijan Ločičnik
  • Peter Rosenstein
  • Roman Šabec
  • Aljaž Zagajšek
  • Rajko Pirnat, mandat potrjen z dnem 14.1.2019
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • Predsednik, Rajko Pirnat
  • Alenka Kukovec
  • Mateja Ažman
  • Jože Slemenšek, mandat prenehal z dnem 23.10.2015
  • Žiga Gorjup
  • Roman Šabec
  • Matjaž Dvornik
  • Marija Cvetka Žunter, mandat potrjen z dnem 21.12.2015

Mandatno obdobje 2018 do 2022

05.06.2019 ob 18.00
01.04.2019 ob 18.00
11.02.2019 ob 18.00