Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednik, Peter Rosenstein
  • Janko Avberšek
  • Josip Lukenda
  • Damijan Ločičnik
  • Marjanca Rogel Peršič, mandat potrjen z dnem 21.12.2018
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • Predsednik, Janko Avberšek
  • Jože Slemenšek, mandat prenehal z dnem 23.10.2015
  • Zdravko Ramšak
  • Robert Crnjac
  • Damijan Ločičnik
  • Marija Cvetka Žunter, mandat potrjen z dnem 21.12.2015

Mandatno obdobje 2018 do 2022

27.03.2019 ob 17.30